+47 52 22 30 30 info@mercatorcrewing.com

KONTAKT

Kontakt oss

NMS

Ta kontakt med oss på telefon, fax eller epost.

Sentralbord: +47 52 22 30 30
Faks: +47 52 22 30 31

 

Norwegian Maritime Services AS

P.O. Box 322
4296 ÅKREHAMN

Besøksadresse:
Sjøenveien 54
4270 ÅKREHAMN

Emergency phone: +47 488 97 997

John Ståle Egge
Managing Director
Epost: john.egge@maritimeservices.no
Telefon: +47 52 22 30 32
Mobil: +47 952 48 113

Lars Gustavsen
Operation Manager
Epost: lars.gustavsen@maritimeservices.no
Telefon: +47 52 22 30 35
Mobil: +47 913 89 783

Stacy Ferkingstad
Operation Manager
Epost: stf@maritimeservices.no
Telefon: +47 52 22 30 34
Mobil: +47 915 50 270

Anne Laila Ohm Jenssen
Crew Manager
Epost: alj@maritimeservices.no
Telefon: +47 52 22 30 30
Mobil: +47 986 62 705

Aase Simonsen
Marketing Manager
Epost: aase.simonsen@maritimeservices.no
Telefon: +47 52 22 30 30
Mobil: +47 415 64 831

Sissel Tjøsvoll Tangjerd
Crew Coordinator
Epost: sissel.tangjerd@maritimeservices.no
Telefon: +47 52 22 30 38
Mobil: +47 971 52 546

Ann Margareth Egge Ferkingstad
Crew Coordinator
Epost: margret@maritimeservices.no
Telefon: +47 52 22 30 39
Mobil: +47 470 13 657

Milena Niepsuj-Borowska
QA Manager
Epost: milena@maritimeservices.no
Telefon: +47 52 22 30 30
Mobil: +47 474 52 142

Ludvig O. Egge
Financial Manager
Telefon: +47 52 22 30 37
Mobil: +47 932 85 329

Tamara Fulterer
Accountant
Telefon: +47 52 22 30 35
Mobil: +47 488 67 154

NMS Baltic AS – Poland

Norwegian Maritime Services Sp. z o.o.
pl. Batorego 4
70-207 Szczecin
Poland
Lok. nr 333

Milena Niepsuj-Borowska
Manager of NMS Poland – Owners Representative
Epost: poland@maritimeservices.no
Mobil: +48 695 830 650

NMS Baltic AS – Lithuania

UAB Norwegian Maritime Services
Birutés g. 20
91127 Klaipeda
Lithuania

Telefon: +370 463 00 788
Epost: lithuania@maritimeservices.no

Larisa Draskevic-Nasonova
Manager of NMS Lithuania – Owners Representative
Mobil: +370 652 20 403

NMS Asia

Norwegian Maritime Services AS
c/o Scanmar Maritime Services
PO Box 3334
Makati Central Post Office
Makati City 1200
Phillipines

Jonathan Wharmby
Manager of NMS Scanmar Offshore Crewing
Epost: manila@maritimeservices.no
Telefon: +63 2 8187 743
Faks: +63 9175 823 587

Visitor
Scanmar Maritime Services Inc
2nd floor Royal Enterprise Building
2227 Chino Roces Avenue Makati City 1200
Phillipines
Telefon: +63 2 8121 319 /20/21/22
Faks: +63 2 81 67 494

Våre kontorer

Åkrehamn, Norge
Telefon: +47 52 22 30 30

Klaipeda, Litauen
Telefon: +370 463 00 788

Szczecin, Polen
Telefon: +48 695 830 650

Manila, Filippinene
Telefon: +63 2 8121 319